Velká Polom OPEN 2010

Rád bych pozval všechny příznivce královské hry, ať už diváky nebo aktivní hráče, na náš turnaj v rapidšachu, který pořádáme v sobotu 22.května ve Velké Polomi k 25. výročí založení šachového oddílu.

Hrací místnost je v Sokolovně, která se nachází u fotbalového hřiště a benzínové pumpy.

Bude se hrát švýcarským způsobem na 9 kol, 15 minut pro každého hráče.

Prezentace hráčů bude probíhat od 8 hodin. Turnaj začne v 9. Po pátém kole bude menší pauza na oběd (asi ve 12 hodin), výsledky vyhlásíme krátce po poslední partii 9. kola (přibližně v 15 hodin).

Finanční odměna pro nejlepšího hráče činí 1500 Kč a celkový cenový fond turnaje garantujeme minimálně do výše 12000 Kč. Další ceny budou minimálně do 12 místa, vyhodnoceny budou i kategorie pro děti do 10, 12 a 15 let. Připravenu máme cenu i pro nejlepšího velkopolomského občana neregistrovaného v šachovém svazu. Dále máme připraveno i několik speciálních cen pro šťastné i méně šťastné hráče.

Nealkoholické občerstvení - káva, čaj a minerální voda bude pro účastníky turnaje zdarma. Další občerstvení budete mít možnost zakoupit v přilehlém restauračním zařízení.

Podrobnosti k turnaji můžete nalézt zde na našich stránkách šachového oddílu TJ Velká Polom nebo v níže uvedených propozicích.
Velka Polom OPEN RAPID 2010.pdf
Velka Polom OPEN RAPID 2010.pdf (35.4 kB)
Propozice k turnaji.

Přihlášky přijímají:
Pavel Byma ml., 605 011 678, PavelByma@seznam.cz
Radim Holeček, 724 294 929, holecek.radim@gmail.com
Registrace zde na stránkách šachového oddílu sachy.tjvelkapolom.cz/open-registrace.php

Autobusové spojení na turnaj:
Z Ostrava, ÚAN 8:00 - dálkový autobus Šumperk
Do Velká Polom, U Lihovaru 8:25
Z Opava, Těšínská 7:30 - dálkový autobus Jeseník
Velká Polom, U Lihovaru 7:46

Na společné šachové setkání se těší a k hojné účasti zvou pořadatelé.
ŠACHU ZDAR !

Úterý, 11. května 2010 13:52