(Po)Vánoční turnaj TJ Velká Polom

Včera 2.1.2011 se v naší klubovně ve Velké Polomi odehrál za účasti 16 šachistů v trochu netradičním termínu již tradiční turnaj v bleskovém šachu hraný na 5 minut pro každého hráče. Ačkoli se hrál turnaj až v novém roce, zanechali jsme dle tradice název Vánoční, jak tomu bylo zvykem v minulých letech. Turnaj byl pořádán pouze pro hosty a příznivce místního šachového oddílu a nesl se v duchu vánoční pohody, i když se neobešel ani bez drobného zásahu rozhodčího díky drobným neznalostem v pravidlech méně zkušených hráčů.

Na prvním místě se umístil Zdeněk Šnyta z ŠKTP Hrabyně, na druhém Ivo Husár a na třetím Miroslav Trojek oba dva z TJ Sokol Háj ve Slezsku. Podrobné výsledky naleznete v příloze.

Rád bych všem popřál vše nejlepší do nového roku a spoustu nejen šachových úspěchů.

Vanocni turnaj TJ Velka Polom 2010.XLS
Vanocni turnaj TJ Velka Polom 2010.XLS (16 kB)
Konečné pořadí hráčů
Pondělí, 03. ledna 2011 13:15