Klubový přebor 2010/2011

Klubového přeboru 2010/2011 se zúčastnilo celkem 17 hráčů. Celkově jej dohrálo ale pouze hráčů 13, ostatním účastníkům byly výsledky anulovány. Obzvláště škoda je to u Daniela Borkovce, který během 9 zápasů nasbíral celkem 4 body proti relativně silnějším soupeřům a s dalšími čtyřmi nedohranými partiemi mohl obsadit velmi slušné místo uprostřed tabulky a možná i bojovat o cenami iceněné páté místo.

Jasným vítězem klubového přeboru se stal Pavel Byma ml. se ziskem plného počtu bodů ze všech odehraných i anulovaných partií a bezkonkurenčně obsadil první místo. Na paty mu pomyslně šlapal druhý Milan Kalavský, třetí pak skončil Miroslav Trojek.

Pavel Byma ml. ziskem třetího vítězství za sebou získává putovní pohár do svého vlastnictví a pro příští sezónu bude pořízen pohár nový, který rovněž bude někdo moci získat po třech vítězstvích v řadě. Starý pohár na svého nynějšího právoplatného majitele čekal 8 let.

Za 25 let existence klubu vyhrál klubovou soutěž nejvícekrát Pavel Byma ml. (9 vítězství), druhý je Radim Holeček (5 vítězství) a třetí je bohužel již zesnulý Miroslav Jiřík (3 vítězství). Další přeborníci oddílu

Příští ročník začíná již za týden 30. září 2011 v 17 hodin v klubovně.
Zveme tím k účasti všechny zájemce o šach.

Prebor oddilu TJ Velka Polom 2010-2011.XLS
Prebor oddilu TJ Velka Polom 2010-2011.XLS (10.5 kB)
Konečné pořadí
Sobota, 24. září 2011 01:03