Okresní přebor družstev - 4. kolo

Tak jsme se propadli na třetí místo!
Ne, že bychom za to přímo mohli a prohráli, ale vzhledem ke zdravotním a pracovním problémům týmu Bolatic jsme vyhověli jejich žádosti a odložili utkání na pozdější, v tuto chvíli ještě neznámý, termín. Doufám, že nás toto sportovní gesto nebude nakonec nijak mrzet, jelikož jsme za soupeřem mohli přijet v docela silné sestavě, ale šachy byly a měly by být vždy sportem gentlemanů, kdy nám ještě stále záleží na férovosti a cti, což se v dnešním světě již velmi těžce hledá, protože se klade čím dál větší důraz na materialismus a přestává lpět na lidských hodnotách. Protihráčům proto přeji brzké uzdravení a zřejmě se spolu utkáme až někdy po Vánocích.

Díky odložení našeho utkání jsme se tedy propadli na třetí místo tabulky za Pogo Budišov a Dolní Benešov, kteří nás předstihli o jeden bod. Soupeři však mají o 2 a jeden zápas více než my, a proto nemusíme míst strach, že bychom je už nedohnali. Příští kolo se hraje 11. prosince, kdy budeme od 9 hodin hostit mužstvo Malých Hoštic v naší klubovně ve Velké Polomi. Diváci jsou vítáni.

OP - 4.kolo 11-12.pdf
OP - 4.kolo 11-12.pdf (139.6 kB)
Výsledky odehraných zápasů čtvrtého kola
Pondělí, 28. listopadu 2011 03:57