2. zápas nadstavbové soutěže v Okresní soutěži

15.3.2015 nastoupila Velká Polom "B" ke 2. zápasu "play off" okresní soutěže V Bolaticích, s mužstvem, se kterým jsme v základní části soutěže prohráli. Nemohli jsem nastoupit v nejsilnější sestavě podle soupisky, ale i tak jsme šli do zápasu s odhodláním odčinit porážku. V nejdelších zápasech, které se hrály na 1. a 2. šachovnici zabodovali Bureček a Mrnka remízama. A tak o osudu celého utkání rozhodli Zdražila a Chudoba, kteří své zápasy vyhráli a Petr Kupský tentokrát také "jenom" remizoval. Celkový výsledek 3,5:1,5 pro Velkou Polom. Po takto vydařeném utkání, kdy nikdo z našich neprohrál, jsme se bodově dotáhli v nadstavbové soutěži právě na Bolatice a jestli se probojujeme na pěkné 2. místo, rozhodne poslední utkání, kdy my budeme bojovat s Benešovem "E" a Bolatice budou obhajovat proti Hradci. Pokud udržíme dobrou výkonost, šance na 2 místo je veliká!!
Neděle, 15. března 2015 13:19