Okresní přebor Opava skončil

V neděli 12.4.2015 odehrálo družstvo Velká Polom "A" poslední zápas Okresního přeboru 2014/15. Utkalo se s ŠK Gobe Píšť, mužstvem, které zoufale potřebovalo vyhrát, aby si zachovalo teoretickou šanci na záchranu v Okresním přeboru. Nám naopak již o nic nešlo. Nastoupili jsme bez hráčů z předních míst soupisky a jelikož vyhrát se podařilo jen Václavu Burečkovi a prohráli jsme 2 partie, byl výsledek nejtěsnější prohra 3,5 : 4,5. Jak se později ukázalo, ani tato výhra nepomohla našim soupeřům a ti skončili v soutěži poslední. Naše mužstvo i přes prohru v posledním zápase ukončilo tento ročník na 4. místě z 12 mužstev, což je poměrně solidní umístění. A tak se nyní již v klidu můžeme připravovat na „Velká Polom RAPID OPEN 2015“. Přeji všem hráčům oddílu klidnou a plodnou pauzu a odpočinek před sezónou 2015/16:)
Středa, 15. dubna 2015 20:49