Začátek sezóny 2015/16

Na pátek 25.září svolal předseda oddílu Pavel Byma zahajovací schůzku nového šachového roku.Za minimálního zájmu členů přítomné seznámil s rozlosováním soutěží kterých se naše oddíly zúčastní.V obou soutěžích (OP ,OS) je přihlášen lichý počet účastníků,takže bude stejný počet utkání doma a venku.Áčko zahajuje 1.kolo již 11.října v 9.00 hod.v naši klubovně,Bečko má v prvním kole volno a zahajuje 2.kolem 8.listopadu rovněž doma.Pak došlo k vylosování přeboru oddílu do kterého se přihlásilo 17 hráčů,na 18.místo se dodatečně přihlásil pan Vl.Detour z Háje.Vylosování proběhlo elektronicky bez připomínek účastníků.Na závěr schůzky pozval Pavel Byma všechny zúčastněné na malou oslavu svých kulatých narozenin při čemž jsme dobře pojedli a popili a Pavlovi popřáli k jeho narozeninám.Pavel pak již spěchal domů ale zdravé jádro ještě zůstalo a stačili jsme si zahrát pár tréninkových partií.A to již byl konec naši schůzky.
Za účastníky Jaromír Zdražila.
Neděle, 04. října 2015 14:01