Šachový oddíl TJ Velká Polom

Registrace na VP OPEN

Přihlášení hráče na turnaj

povinný údaj
povinný údaj
povinný údaj (pokud nemáte, napište 0)
povinný údaj
povinný údaj (email, telefon nebo adresa)
zde nám můžete napsat dotazy či své speciální požadavky

Přihlášení hráči

Čís. Příjmení Jméno Šachový oddíl ELO Rok narození
1 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek Místek 2385 1952
2 Břečka Ivan TJ Ostrava 2275 1977
3 Malík Jan TJ Ostrava 2222 1985
4 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2218 1955
5 Michenka Josef TJ Ostrava 2210 1955
6 čempel Jaroslav Slezan Opava 2184 1960
7 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2163 1989
8 Mužík Martin Slezan Opava 2159 1971
9 Židek Václav Slezan Opava 2135 1984
10 Fiřt Stanislav ŠK HM Ostrava 2133 1962
11 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba 2122 1954
12 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2080 1944
13 Kopec Ladislav TJ Ostrava 2076 1969
14 Záleský Karel Slezan Opava 2051 1972
15 Didi Jan TJ Ostrava 2046 1963
16 Chwistek Karel Slezan Opava 1958 2001
17 Čížek Petr ŠK Šenov 1938 1984
18 Depta Tomáš Orel Opava 1878 1963
19 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1864 1949
20 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava 1859 1949
21 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně 1859 1946
22 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1856 1960
23 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1825 1948
24 Bělka Lubomír TJ Dolní benešov 1823 1965
25 Husár Ivo ŠO TJ Velká Polom 1823 1972
26 Bergloviec Jan POGO Budišov 1822 1982
27 Chwistek Karel Slezan Opava 1817 2001
28 Trojek Miroslav ŠO TJ Velká Polom 1790 1941
29 Vlček Antonín T.J,Vítkov 1784 1952
30 Chvátal Jaroslav TJ Mariánské Hory 1763 1967
31 Nešpor Ivan ŠK Šenov 1763 1942
32 Pavel Herman Dynamo DP Ostrava 1749 1943
33 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1747 1980
34 Kopcová Ludmila TJ Ostrava 1736 2001
35 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1720 2003
36 Lička Alfons ŠK U Freda Darkovičky 1701 1953
37 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom 1697 1951
38 Mrákota Zdeněk ŠO TJ Velká Polom 1680 1982
39 Broskevič Lumír Š.K. Šenov 1669 1952
40 Schoffer Martin Š.K. Šenov 1653 1949
41 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1641 1949
42 Pavera Václav ŠO TJ Velká Polom 1636 1941
43 Chvěja Roman ŠK U Freda Darkovičky 1604 1969
44 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory 1602 1950
45 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1593 1948
46 Oborný Tomáš TJ Ostrava 1557 2001
47 Růžička Lubomír TJ Sokol Vítkovice 1536 1945
48 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom 1506 1945
49 Hruška Stanislav Š.K. Šenov 1443 1935
50 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava 1416 1948
51 Byma MIchael ŠO TJ Velká Polom 1344 1990
52 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom 1301 2000
53 Oborný Stanislav TJ Ostrava 1186 2007
54 Bubeník Ondřej ŠO TJ Velká Polom 1000 2006
55 Grobíč Alex Š.K. Šenov 1000 2004
56 Machura Jaroslav 1000 1948
57 Trinh Minh TJ Ostrava 1000 2005
58 eswOCoRA JimmiNi eGQmSDuaCbezzRNq 0 1946
59 GBiWbJijvDBRgcAJbtq Judi dmnJdBEMHbidaLbKDe 0 1928
60 HMNxLIZfi Barneyxcq bySHAAKezLggENmXs 0 1954
61 mynářová zuzana šachový odddíl šenov 0 1968
62 TztDatMaoWdSX JimmiNi ckrLOnvejNZNOX 0 2013
63 Vladimír Nevlud 0 1973
Tipovací soutěž
Tipujte výsledky
© Pavel Byma 2010-2013 | O programu | Nahoru