Vítáme Vás

Dobrý den,
Vítám Vás na internetových stránkách šachového oddílu TJ Velká Polom. Tyto stránky vznikly z důvodu bližšího seznámení veřejnosti s činností našeho šachového klubu a postupem času se je budeme snažit neustále rozvíjet.
Náš oddíl se účastní okresního přeboru družstev, samotní hráči pak různých turnajů jednotlivců. Každým rokem hrajeme tradičně klubový přebor či Vánoční turnaj. Nově jsme se rozhodli uspořádat turnaj jednotlivců pro široké okolí hráčů se zajimavými cenami.
V případě Vašeho zájmu, rádi přivítáme do našeho dobrého kolektivu nové tváře, bez rozdílu šachové výkonosti. Nejsme žádní velcí profesionálové, jen dobrá parta lidí, která se umí pobavit a zaradovat z případného úspěchu.
V případě, že máte jakékoli otázky, poznámky či připomínky k možným vylepšením našich stránek nebo činosti našeho šachového oddílu, anebo nám chcete jenom popřát mnoho zdaru do šachové hry, napište nám na email předsedy oddílu (PavelByma@seznam.cz), budeme se na Vaše zprávy těšit.
Na závěr bych Vám všem chtěl popřát spoustu radosti a štěstí nejen u šachové hry, ale i při ostatních všedních čiností.
Za šachový oddíl, Pavel Byma
Čtvrtek, 25. února 2010 15:37