1. zápas nadstavby v okresní soutěži

Velká Polom "B" vstoupila do "play off" tedy nadstavby zápasem V Hradci na Moravici, tedy s mužstvem které vyhrálo základní kola soutěže bez zaváhání s plným bodovým ziskem. Nám se podařilo postavit téměř nejsilnější sestavu ze soupisky a jeli jsme na zápas se záměrem to soupeři co nejvíce ztížit.Bureček na 1. šachovnici proti silnému soupeři neuspěl. Mrnka na 2. šachovnici téměř bleskově remizoval a 3. a 4. šachovnice tvrdě zatápěla soupeři. Petr Zamarský a Ruda Benedikt dotáhli své partie nakonec k vítežství a tak se čekalo jak skončí 5. šachovnice, kde Petr Kupský si udržoval mírnou převahu a přiváděl soupeře do nesnází. Už jsme viděli, že odjedeme se skalpem soupeře. Bohužel nakonec Petr v časové tísní překombinoval tlak a prohrál. I tak jsme si odvezli remízu 2,5:2,5 a ukázalo soupeři, který nastoupil v nejsilnější možné sestavě, že ne vždy bude po jeho.
Neděle, 22. února 2015 14:22