Šachový oddíl TJ Velká Polom

Registrace na VP OPEN

Přihlášení hráče na turnaj

povinný údaj
povinný údaj
povinný údaj (pokud nemáte, napište 0)
povinný údaj
povinný údaj (email, telefon nebo adresa)
zde nám můžete napsat dotazy či své speciální požadavky

Přihlášení hráči

Čís. Příjmení Jméno Šachový oddíl ELO Rok narození
1 Vrána František ŠK Staré Město 2274 1960
2 Nábělek Marek Slezan Opava 2272 1987
3 Břečka Ivan TJ Ostrava 2241 1977
4 Fiřt Stanislav Šachový klub HM Ostrava 2159 1962
5 Mužík Martin TJ Slezan Opava 2146 1971
6 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2109 1944
7 Kopec Ladislav TJ Ostrava 2076 1969
8 Čempel Jaroslav Slezan Opava 2075 1960
9 Didi Jan TJ Ostrava 2060 1963
10 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom 2019 1985
11 Blümelová Zdeňka Slávia Kroměříž 1960 1963
12 Chwistek Karel Slezan Opava 1949 2001
13 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory 1881 1943
14 Depta Tomáš Dynamo DP Ostrava 1864 1963
15 Bartoš Michal ŠK MSA Dolní Benešov 1843 1960
16 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava 1819 1943
17 Křefký Manfred šk.Gobe Píšt 1800 1964
18 Bergloviec Jan Pogo Budišov 1796 1982
19 Ličková Renáta ŠO TJ Velká Polom 1783 1977
20 vlček antonín Š.o.T.J.Vítkov 1774 1952
21 Nešpor Ivan ŠK Šenov 1760 1942
22 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1712 2003
23 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom 1697 1951
24 Kopcová Ludmila TJ Ostrava 1688 2001
25 Třetina Zdeněk Mar. Hory 1685 1941
26 Král Jiří Ostrava 1674 1963
27 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1665 2000
28 Pavera Václav ŠO TJ Velká Polom 1636 1941
29 Mrnka Miroslav ŠO TJ Velká Polom 1631 1988
30 Chudoba Lubomír ŠO TJ Velká Polom 1612 1964
31 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom 1598 1956
32 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom 1506 1945
33 Hampl Pavel ŠO TJ Velká Polom 1498 1958
34 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava 1498 1948
35 Sakmar Jan ŠK Šenov 1488 1937
36 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom 1330 2000
37 Borkovec Daniel ŠO TJ Velká Polom 1318 1974
38 Peterek Zbyněk TJ Ostrava 1000 1995
39 Janošová Kateřina Anna šk Dolni Benešov 0 2003
40 Křefký Jakub šk Dolni Benešov 0 2003
41 Křefký Ondřej šk Dolni Benešov 0 2005
42 ACrDIrJoZPWOgQMMzBM Barnypok FiaZPtDv 0 1987
43 Broskevič Lumír Š.K. Šenov 0 1952
44 Byma Michael ŠO TJ Velká Polom 0 1990
45 CglXGsfRwLg JimmiXS UMqiKzcKusXadBHtn 0 2003
46 Cyroň Karel 0 1948
47 Doseděl Václav 0 2016
48 HqvbPcUE JimmiXS bZJOWlheAYkyzZbS 0 1995
49 Hruška Stanislav Š.K. Šenov 0 1935
50 Janoš Martin šk Dolni Benešov 0 1971
51 Machura Jaroslav 0 1948
52 Mech Lukáš 0 1998
53 mHpmOkHorsC Barnypok QaSPCNKFp 0 2004
54 mteCpiqIAuvQksPh Barnypok iOYVmKOqfwhNpaOB 0 2009
55 Schoffer Martin Š.K. Šenov 0 1949
56 uhYOTnTDcvtH Barnypok lFrsJupGRsSu 0 1958
57 weereiye Johnd384 ooytpitw 0 2016
Tipovací soutěž
Tipujte výsledky

VP OPEN 2016

Propozice 2016
© Pavel Byma 2010-2013 | O programu | Nahoru